Audi A4 B5 na części Tarnów

Auto na części Audi A4 B5 1998, kombi 4-dw., 2.5 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Audi A4 wersja B5

rok: 1998
silnik: 2.5 Diesel Manual
nadwozie: kombi 4-dw.
kolor: Niebieski
kod lakieru: LY5K
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny

Opis pojazdu:
Sprzedam wszystkie części z Audi A4 B5 2.5 TDI

Wysyłka kurierem na cały kraj.

Udzielam gwarancji rozruchowej

Nie odpisuję na SMS-y.

W razie pytań proszę dzwonić lub pisać na adres e-mail

Proszę dzwonić w godzinach 08:00-19:00 Od pon-pt

Podobne auta na części Audi A4 wersja B5:


Audi A4 wersja B5 na części
Na niniejszym portalu znajdują się części używane do Audi A4 wersja B5. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Wystawca części używanych UNICAR zaoferuje Wam części do auta szczególnie w miejscowości Tarnów. W tym miejscu ma dostępny pojazd Audi A4 wersja B5 cały na części. Jest to piękny samochód do sprzedaży na pojedyncze części. Na witrynie moto2 uzyskasz sporo fajnych części i tanich do twojego samochodu Audi A4 wersja B5. Jeżeli trzeba Tobie karoserie do Audi A4 to wpadłeś jak śliwka w kompot. Sprzedający UNICAR oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Audi A4?
Jeżeli wiesz, że są Tobie niezbędne części do Audi A4 zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Złóż zapytanie o części w formularzu, aby sprzedawca UNICAR Tarnów postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Możesz w moto2.pl kupić różne części do Audi A4 i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Zapomniałbym, o silniku: pojemność motoru to 2.5 z paliwem on. Nadwozie tego pojazdu kombi. A więc jest to Audi A4 wersja B5 1998, kombi 4-dw., 2.5 Diesel Manual w Tarnów.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę chcesz zadać nam pytanie? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Audi A4 wersja B5. Myślisz o częściach do innych modeli i roczników? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl serwis ogłoszeniowy motoryzacyjny.


więcej szczegółów (niewymagane):