BMW Seria 5 E34 na części Zabrzeg

Auto na części BMW Seria 5 E34 1991, sedan, 2.4 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części BMW Seria 5 wersja E34

rok: 1991
silnik: 2.4 Diesel Manual
nadwozie: sedan
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny

Opis pojazdu:
1991R 2.4 Td 524 TD

Podobne auta na części BMW Seria 5 wersja E34:


BMW Seria 5 wersja E34 na części
Twój sąsiad już dawno skorzystał tutaj z części używane do BMW Seria 5 wersja E34. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Sprzedający wiele części P.H.U. EURO-TRANS zaoferuje Wam części do auta szczególnie w miejscowości Zabrzeg. W niniejszym miejscu oferuje BMW Seria 5 wersja E34 gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Ten niesamowity samochód wystawiony jest na części. Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta BMW Seria 5 wersja E34. Jeśli masz ogromną ochotę zdobyć części karoserii BMW Seria 5 to wpadłeś jak śliwka w kompot. Oferent P.H.U. EURO-TRANS daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do BMW Seria 5?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do BMW Seria 5 to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Masz wiedzę, jakie części używane chcesz uzyskać? Złóż zapytanie o części w formularzu, aby sprzedawca P.H.U. EURO-TRANS Zabrzeg sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części BMW Seria 5 lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 2.0 i wlano do silnika on. Nadwozie w tym pojeździe to sedan. A więc jest to BMW Seria 5 wersja E34 1991, sedan, 2.4 Diesel Manual w Zabrzeg.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Oooo i jeszcze żem zapomniał, tu znajdziesz tanio części BMW Seria 5 wersja E34. Myślisz o częściach do innych modeli i roczników? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):