Citroen AX na części STARE MIASTO

Auto na części Citroen AX 1991, hatchback, 1.1 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Citroen AX wersja

rok: 1991
silnik: 1.1 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny

Opis pojazdu:
CITROEN AX CZESCI
Zajmujemy się sprzedażą części używanych do wszystkich rodzajów samochodów. Oferujemy: silniki i osprzęt; części karoserii; felgi i opony; zawieszenie; ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja; wyposażenie wnętrza; oświetlenie i inne. Części do układów napędowego, hamulcowego, kierowniczego, elektrycznego, wydechowego itp. Szukasz konkretnej części, lecz nie ma jej na naszych aukcjach?
Przed kliknięciem KUP TERAZ proszę o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia stanu magazynowego.

Wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej i DHL
Zadzwoń i zapytaj. PRZEMEK-697 913 215 MARIUSZ-721 913 215

Podobne auta na części Citroen AX wersja:


Citroen AX wersja na części
W tym wortalu pokazane są oferty na sprzedaż części używane Citroen AX wersja. Większość mechaników się zgodzi, że jeśli nie ma potrzeby kupowania nowej części do samochodu to warto poszukać oryginalnych części używanych. Sprzedający wiele części Zakład Usługowy "JANIAK" II dostarczy Wam części do samochodów w mieście STARE MIASTO. Tutaj ma dostępny samochód Citroen AX wersja w całości na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Citroen AX wersja. Gdy będziesz szukał części karoserii Citroen AX to wpadłeś jak śliwka w kompot. Znana Firma Zakład Usługowy "JANIAK" II zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Citroen AX?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Citroen AX to oznacza, że właśnie teraz znalazłeś odpowiedniego sprzedawcę, zadzwoń do niego. Masz wiedzę, jakie części używane chcesz uzyskać? Dodaj nazwy potrzebnych części w formularzu na górze, a sprzedawca Zakład Usługowy "JANIAK" II STARE MIASTO spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. Możesz tutaj na moto2.pl znaleźć sporo części do Citroen AX lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 1.1 i nalane ma paliwo pb. Zastosowane nadwozie do tego samochodu jest wyjątkowe i jest to hatchback. A więc jest to Citroen AX wersja 1991, hatchback, 1.1 Manual w STARE MIASTO.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Dzwoń na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby porozmawiać z nami o częściach używanych do pojazdów, które chcesz naprawić. Oooo i jeszcze żem zapomniał, tu znajdziesz tanio części Citroen AX wersja. Inny rocznik i model? Zapewne szukasz takiego? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl najlepsze miejsce z częściami używanymi do samochodów.


więcej szczegółów (niewymagane):