Daewoo Tico KLY3 na części ŚREM

Auto na części Daewoo Tico KLY3 1991-2001, Hatchback, 0.8 4MT (41 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Daewoo Tico wersja KLY3

rok: 1991-2001
silnik: 0.8 4MT (41 KM)
nadwozie: Hatchback
kolor: Srebrny
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
730 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
SPRZEDAŻ TYLKO CZĘŚCI UŻYWANYCH Z TEGO SAMOCHODU (nie sprzedajemy całego auta)

Sprzedam części do Daewoo Tico

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i cenę części!
EKO PARTNER ŚREM
tel. 602 309 653
tel. 61 88 55 300

Możliwość wysyłki części.

Zapraszamy również po odbiór osobisty zamówionych części:
ul. 750-lecia 7 ,63-100 Śrem

Wystawiamy Faktury VAT
Udzielamy gwarancji rozruchowej na części używane.

Możemy wysłać zdjęcia części na e-mail.

Skup samochodów do kasacji (złomowanie aut, szrot) w Śremie tel. 602 309 653

Samochód z przeznaczeniem do rozbiórki na części. Zadzwoń i zamów potrzebną część do swojego samochodu.

Zapraszamy

Podobne auta na części Daewoo Tico wersja KLY3:


Daewoo Tico wersja KLY3 na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Daewoo Tico wersja KLY3. Ile razy kupowałem zamienniki tyle razy miałem problem z montażem karoserii, bo ciągle coś nie pasuje lub krzywo się schodzi. Dlatego polecam zakup części oryginalnych, ale używanych. Dostawca części samochodowych używanych PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI oferuje części do pojazdów w miejscowości ŚREM. W tym momencie sprzeda Ci Daewoo Tico wersja KLY3 na części używane. Ptaki ćwierkają po mieście i mówią że to Auto jest na części Serwis Motoryzacyjny Moto ma w swojej bazie mnóstwo tanich części do Daewoo Tico wersja KLY3. Jeżeli trzeba Tobie karoserie do Daewoo Tico to wpadłeś jak śliwka w kompot. Sprawdzony sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Daewoo Tico?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Daewoo Tico to znaczy, że warto skontaktować się ze sprzedawcą, a dane są u góry z lewej. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Podaj nazwy dokładne części w formularzu wyżej a oferent PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM sprawdzi dostępność i prześle Tobie SMS z ofertą cenową i kosztem wysyłki. Mnóstwo części używanych moto2.pl do Daewoo Tico lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. A więc jest to Daewoo Tico wersja KLY3 1991-2001, Hatchback, 0.8 4MT (41 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Zadzwoń do nas na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Daewoo Tico wersja KLY3. Chcesz znaleźć części do innego modelu lub rocznika? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl najbardziej popularny serwis z ogłoszeniami używanymi.


więcej szczegółów (niewymagane):