Fiat Punto I na części Lesko

Auto na części Fiat Punto I 1996, hatchback, 1.1 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Fiat Punto wersja I

rok: 1996
silnik: 1.1 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Kraft
Przemysłowa 8
38-600  Lesko

Edward Pasławski
883 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Fiat Punto wersja I:


Fiat Punto wersja I na części
W tym wortalu pokazane są oferty na sprzedaż części używane Fiat Punto wersja I. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Ten wyjątkowy sprzedawca Kraft sprzedaje części do samochodów w miejscowości Lesko. Tutaj pokazuje samochód marki Fiat Punto wersja I dostępny na części używane. To Auto z wzorkami w kwiaty dzisiaj na 100% jest do sprzedania na części używane Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Fiat Punto wersja I. Gdy będziesz szukał części karoserii Fiat Punto jesteś właśnie tam gdzie miałeś być. Oferent Kraft zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Fiat Punto?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Fiat Punto to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Wiesz już, jakie klamoty chcesz znaleźć do swojego pojazdu? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca Kraft Lesko spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. Na stronie ogłoszeń Motoryzacyjnych moto2.pl uzyskasz różne części Fiat Punto lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 1.1 i wlano do silnika pb. Zastosowane nadwozie do tego samochodu jest wyjątkowe i jest to hatchback. Dlatego przedstawiamy tutaj Fiat Punto wersja I 1996, hatchback, 1.1 Manual w Lesko.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. O ja Cię… tutaj znajdują się tanie części do Fiat Punto wersja I. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl serwis z darmowymi ogłoszeniami części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):