Fiat Punto II na części Rumia

Auto na części Fiat Punto II 2001, hatchback 5-dw., 1.2 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Fiat Punto wersja II

rok: 2001
silnik: 1.2 Manual
nadwozie: hatchback 5-dw.
kolor: czerwony
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny

Opis pojazdu:
Posiadamy samochód z przeznaczeniem na części
FIAT PUNTO II, z silnikiem 1,2 B (silnik uszkodzony), rocznik : 2001, 5-drzwi

Jeśli potrzebujecie części proszę dzwonić.
536 205 606

Podobne auta na części Fiat Punto wersja II:


Fiat Punto wersja II na części
W tym wortalu pokazane są oferty na sprzedaż części używane Fiat Punto wersja II. Jak wiadomo części do nowych samochodów są bardzo drogie zarówno części oryginalne jak i zamienne, dlatego na tej stronie możesz kupić części używane. Ten wyjątkowy sprzedawca Fhu AZM dostarczy Wam części do samochodów w mieście Rumia. Tutaj pokazuje samochód marki Fiat Punto wersja II calutki gotowy na części. Ptaki ćwierkają po mieście i mówią że to Auto jest na części W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Fiat Punto wersja II. Naprawdę trzeba Twojej firmie części karoserii Fiat Punto to wszystkie łaski bedą na ciebie leciały. Znany wszystkim oferent Fhu AZM oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Fiat Punto?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Fiat Punto to skontaktuj się ze sprzedawcą poprzez dane kontaktowe dostępne na górze strony. Wiesz już, jakie klamoty chcesz znaleźć do swojego pojazdu? Dodaj nazwy potrzebnych części w formularzu na górze, a sprzedawca Fhu AZM Rumia spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. W serwisie moto2.pl zdobędziesz wiele części do Fiat Punto lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 2.0 i nalane ma paliwo pb. Producent wyprodukował to auto w nadwoziu hatchback. Także jak wiadomo będzie to Fiat Punto wersja II 2001, hatchback 5-dw., 1.2 Manual w Rumia.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Zadzwoń do nas na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. O ja Cię… tutaj znajdują się tanie części do Fiat Punto wersja II. Inny rocznik i model? Zapewne szukasz takiego? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):