Ford Fiesta III na części ŚREM

Auto na części Ford Fiesta III 1989-1996, Hatchback 3-dw., 1.1 4MT (54 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Fiesta wersja III

rok: 1989-1996
silnik: 1.1 4MT (54 KM)
nadwozie: Hatchback 3-dw.
kolor: Biały
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
730 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Ford Fiesta wersja III:


Ford Fiesta wersja III na części
Na tutejszym serwisie internetowym znajdują się części używane do samochodu Ford Fiesta wersja III. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Dostawca części samochodowych używanych PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zajmuje się sprzedażą części do samochodów w mieście ŚREM. Tu pokazuje ofertę samochodu Ford Fiesta wersja III auto na części. Na tej witrynie to Cacko jest całe do kupienia na części używane Dzięki serwisowi moto2 znajdziesz tu części do twojego Ford Fiesta wersja III. Kupujesz karoserię do Ford Fiesta to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do Ford Fiesta?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Ford Fiesta to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Wpisz części, które pragniesz otrzymać, a wtedy sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM zobaczy czy są na stanie i następnie wyśle Państwu SMSa z informacją cenową. Tylko moto2.pl to tu Kupisz mnóstwo używanych części do Ford Fiesta i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Zatem jest to Ford Fiesta wersja III 1989-1996, Hatchback 3-dw., 1.1 4MT (54 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Ford Fiesta wersja III. Nie możesz znaleźć części do innych modeli? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl internetowa giełda części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):