Ford Fiesta Mk4 na części Pruchna

Auto na części Ford Fiesta Mk4 1997, hatchback, 1.3 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Fiesta wersja Mk4

rok: 1997
silnik: 1.3 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
FORD FIESTA MK 4 1,25 ZETEC NA CZĘŚCI.SKRZYNIA SPRAWNA 100%,SILNIK 100% SPRAWNY
Proszę o kontakt 534 685 348 lub 515 156 739 , 509 140 736

Podobne auta na części Ford Fiesta wersja Mk4:


Ford Fiesta wersja Mk4 na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Ford Fiesta wersja Mk4. Jak wiadomo części do nowych samochodów są bardzo drogie zarówno części oryginalne jak i zamienne, dlatego na tej stronie możesz kupić części używane. Wystawca części używanych Bascar Bogusława Kabiesz sprzedaje części do samochodów w miejscowości Pruchna. Tutaj pokazuje samochód marki Ford Fiesta wersja Mk4 podzielone na części. Jest to piękny samochód do sprzedaży na pojedyncze części. W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Ford Fiesta wersja Mk4. Czy chcesz dostać element do karoserii auta Ford Fiesta to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Sprzedający Bascar Bogusława Kabiesz zapewni nieskazitelną obsługę klienta i mnóstwo dobrych części używanych.
Jak kupić części do Ford Fiesta?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Ford Fiesta to skontaktuj się ze sprzedawcą poprzez dane kontaktowe dostępne na górze strony. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. Nigdzie indziej tylko moto2.pl kup różne części do Ford Fiesta i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 2.0 i nalane ma paliwo pb. Bryła tego samochodu hatchback. Zatem jest to Ford Fiesta wersja Mk4 1997, hatchback, 1.3 Manual w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Zadzwoń do nas na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Ford Fiesta wersja Mk4. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl strona z największą bazą części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):