Ford Focus I na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Ford Focus I 1998-2004, Hatchback 5-dw., 1.8 Manual TDCi (101 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Focus wersja I

rok: 1998-2004
silnik: 1.8 Manual TDCi (101 KM)
nadwozie: Hatchback 5-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód Ford Focus MK I 1.8tdci 2003r

Podobne auta na części Ford Focus wersja I:


Ford Focus wersja I na części
W tym wortalu pokazane są oferty na sprzedaż części używane Ford Focus wersja I. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Sprzedający części używane P.W.Auto-Complex sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Tutaj pokazuje samochód marki Ford Focus wersja I podzielone na części. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części Serwis Motoryzacyjny Moto ma w swojej bazie mnóstwo tanich części do Ford Focus wersja I. Kupujesz karoserię do Ford Focus to wpadłeś jak śliwka w kompot. Przedstawiciel firmy P.W.Auto-Complex ma na swoim koncie obsługę bardzo bardzo wielu klientów wysokim standardzie obsługi i sprzedaje mnóstwo części używanych.
Jak kupić części do Ford Focus?
Gdy chcesz kupić różnorakie części do Ford Focus zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz, czy nie, ale może wiesz, co za części Ci trzeba? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Nigdzie indziej tylko moto2.pl kup różne części do Ford Focus lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. A więc jest to Ford Focus wersja I 1998-2004, Hatchback 5-dw., 1.8 Manual TDCi (101 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Karamba, wiesz, że tutaj jest bardzo dużo tanich części Ford Focus wersja I. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl strona z największą bazą części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):