Ford Focus II na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Ford Focus II 2004, hatchback, 1.8 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Focus wersja II

rok: 2004
silnik: 1.8 Diesel Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód Ford Focus 1.8TDCI 2004rok. Więcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail. Zapraszamy

Podobne auta na części Ford Focus wersja II:


Ford Focus wersja II na części
Niesamowite jest to miejsce, bo znajdziesz tutaj wszystkie części używane do Ford Focus wersja II. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Wystawca części używanych P.W.Auto-Complex zawiaduje sprzedażą fragmentów pojazdu w Ostróda-Kajkowo. W tym momencie sprzeda Ci Ford Focus wersja II podzielone na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. W serwisie ogłoszeniowym części używanych moto2 kupisz części do Ford Focus wersja II. Kupujesz karoserię do Ford Focus to na wszystkich stacjach benzynowych będą na ciebie czekać z paliwem. Sprzedawca P.W.Auto-Complex daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do Ford Focus?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Ford Focus to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Dodaj części, które bardzo chcesz uzyskać, a wówczas sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Nigdzie indziej tylko moto2.pl kup różne części do Ford Focus lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Oh zapomniałem, że silnik jest tutaj o pojemności 1.8 z paliwkiem on. Typ tego pojazdu to hatchback. Zatem przedstawiamy to Ford Focus wersja II 2004, hatchback, 1.8 Diesel Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Ford Focus wersja II. Nie wiesz jak zabrać się za poszukanie części do innych roczników? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl strona z największą bazą części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):