Ford Focus II na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Ford Focus II 2004-2008, Hatchback 5-dw., 2.0 Manual (145 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Focus wersja II

rok: 2004-2008
silnik: 2.0 Manual (145 KM)
nadwozie: Hatchback 5-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Ford Focus MK II 2.0 benz 2006r

Podobne auta na części Ford Focus wersja II:


Ford Focus wersja II na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Ford Focus wersja II. Powszechnie znany jest fakt, że części do samochodów są cholernie drogie niezależnie czy oryginalne lub zamienne, ale tutaj można zdobyć w super cenie części używane. Sprzedający wiele części P.W.Auto-Complex sprzedaje części do samochodów w miejscowości Ostróda-Kajkowo. W tym miejscu prezentuje pojazd Ford Focus wersja II na części używane. Na tej witrynie to Cacko jest całe do kupienia na części używane Darmowy Serwis ogłoszeń części używanych ma wielką bazę części do Ford Focus wersja II. Jeśli potrzebujesz części karoserii Ford Focus to na wszystkich stacjach benzynowych będą na ciebie czekać z paliwem. Firma P.W.Auto-Complex zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Ford Focus?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Ford Focus to najlepiej zadzwonić do sprzedawcy, którego dane telefoniczne są dostępne u góry tej witryny. Masz wiedzę, jakie części używane chcesz uzyskać? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. Mnóstwo części używanych moto2.pl do Ford Focus i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Zatem przedstawiamy to Ford Focus wersja II 2004-2008, Hatchback 5-dw., 2.0 Manual (145 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Dzwoń na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby porozmawiać z nami o częściach używanych do pojazdów, które chcesz naprawić. Oooo i jeszcze żem zapomniał, tu znajdziesz tanio części Ford Focus wersja II. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl najbardziej popularny serwis z ogłoszeniami używanymi.


więcej szczegółów (niewymagane):