Ford Focus II na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Ford Focus II 2004-2008, Kombi 5-dw., 1.6 TDCi Manual (109 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Ford Focus wersja II

rok: 2004-2008
silnik: 1.6 TDCi Manual (109 KM)
nadwozie: Kombi 5-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Ford Focus MK 2 1.6 TDCI 2006r

Podobne auta na części Ford Focus wersja II:


Ford Focus wersja II na części
Znajomi z Twojej okolicy już dawno odkryli ten serwis z częściami używanymi do Ford Focus wersja II. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Dystrybutor części używek P.W.Auto-Complex może sprzedać Tobie części używane w Ostróda-Kajkowo. Tutaj oferuje samochód Ford Focus wersja II na części używane. Jest to piękny samochód do sprzedaży na pojedyncze części. Serwis Motoryzacyjny Moto ma w swojej bazie mnóstwo tanich części do Ford Focus wersja II. Gdy będziesz szukał części karoserii Ford Focus to wszystkie łaski bedą na ciebie leciały. Stabilny sprzedający P.W.Auto-Complex zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Ford Focus?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Ford Focus to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Masz wiedzę, które części są Tobie potrzebne? Wpisz dokładne nazwy części W polu wyżej a sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Mnóstwo części używanych moto2.pl do Ford Focus i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Także jak wiadomo będzie to Ford Focus wersja II 2004-2008, Kombi 5-dw., 1.6 TDCi Manual (109 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Bym zapomniał, wyszukasz tu tanio części Ford Focus wersja II. Chcesz uzyskać dostęp do innych części rocznika i modelu? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl najbardziej popularny serwis z ogłoszeniami używanymi.


więcej szczegółów (niewymagane):