FSO Polonez II na części ŚREM

Auto na części FSO Polonez II 1991-1997, Caro hatchback, 1.5 Manual (82 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części FSO Polonez wersja II

rok: 1991-1997
silnik: 1.5 Manual (82 KM)
nadwozie: Caro hatchback
kolor: Zielony
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
730 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części FSO Polonez wersja II:


FSO Polonez wersja II na części
W tej witrynie można znaleźć części używane FSO Polonez wersja II. Ile razy kupowałem zamienniki tyle razy miałem problem z montażem karoserii, bo ciągle coś nie pasuje lub krzywo się schodzi. Dlatego polecam zakup części oryginalnych, ale używanych. Znany wszystkim sprzedawca części PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI sprzedaje części do samochodów w miejscowości ŚREM. W tym miejscu prezentuje pojazd FSO Polonez wersja II calutki gotowy na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Dzięki serwisowi moto2 znajdziesz tu części do twojego FSO Polonez wersja II. Naprawdę trzeba Twojej firmie części karoserii FSO Polonez to na wszystkich stacjach benzynowych będą na ciebie czekać z paliwem. Znana Firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do FSO Polonez?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do FSO Polonez to znaczy, że warto skontaktować się ze sprzedawcą, a dane są u góry z lewej. Zdajesz sobie sprawę, jakie części używane będą Tobie pomocne? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. W serwisie moto2.pl zdobędziesz wiele części do FSO Polonez lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Zatem przedstawiamy to FSO Polonez wersja II 1991-1997, Caro hatchback, 1.5 Manual (82 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Zadzwoń do nas na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. Wow, tego nie znajdziesz gdzieś indziej, tak tanie części do FSO Polonez wersja II. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):