Honda Civic V na części Lesko

Auto na części Honda Civic V 1992, hatchback, 1.5 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Honda Civic wersja V

rok: 1992
silnik: 1.5 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Kraft
Przemysłowa 8
38-600  Lesko

Edward Pasławski
883 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Honda Civic wersja V:


Honda Civic wersja V na części
Na tej stronie internetowej znajdziesz części używane do Honda Civic wersja V. Gdy mój kumpel podjechał i zobaczył, że chcę kupić w motoryzacyjnym nową część to od razu złapał się za głowę i odradził. Zaproponował kupno oryginalnych części używanych. Sprzedający części używane Kraft dostarczy Wam części do samochodów w mieście Lesko. Na tej stronie przedstawia samochód marki Honda Civic wersja V dostępne auto na części. Na tej stronie ten samochodzik jest do sprzedaży na części W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Honda Civic wersja V. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Honda Civic to będą mówić o tobie w programie top gear. Sprzedający Kraft zapewni nieskazitelną obsługę klienta i mnóstwo dobrych części używanych.
Jak kupić części do Honda Civic?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Honda Civic to najlepszy moment, aby szybko załatwić potrzebne części, a dokonać można tego poprzez dane widoczne powyżej z lewej w okienku. Wiesz, czy nie, ale może wiesz, co za części Ci trzeba? Dodaj nazwy potrzebnych części w formularzu na górze, a sprzedawca Kraft Lesko sprawdzi dostępność i prześle Tobie SMS z ofertą cenową i kosztem wysyłki. Najlepsze miejsce z częściami używanymi moto2.pl do Honda Civic lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 1.5 i nalane ma paliwo pb. Bryła zastosowane W tym pojeździe to hatchback. Dlatego prezentujemy to Auto Honda Civic wersja V 1992, hatchback, 1.5 Manual w Lesko.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Dzwoniąc na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Karamba, wiesz, że tutaj jest bardzo dużo tanich części Honda Civic wersja V. Inny rocznik i model? Zapewne szukasz takiego? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl internetowy serwis ogłoszeń części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):