Honda Civic VII FL na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Honda Civic VII FL 2005, van (minibus), 1.7 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Honda Civic wersja VII FL

rok: 2005
silnik: 1.7 Diesel Manual
nadwozie: van (minibus)
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochod Honda Civic 1.7 iCTDI 2005rok. Więcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail. zapraszam

Podobne auta na części Honda Civic wersja VII FL:


Honda Civic wersja VII FL na części
Znajomi z Twojej okolicy już dawno odkryli ten serwis z częściami używanymi do Honda Civic wersja VII FL. Od kiedy jeżdżę autem wiem, że części nowe oryginalne czy zamienne nie są tanim zakupem. Dlatego zdecydowanie częściej wolę kupić oryginalne części używane. Dystrybutor części używek P.W.Auto-Complex zawiaduje sprzedażą fragmentów pojazdu w Ostróda-Kajkowo. W tym miejscu ma dostępny pojazd Honda Civic wersja VII FL podzielone na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Honda Civic wersja VII FL. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Honda Civic to może wygrasz Poloneza. Firma P.W.Auto-Complex ma na swoim koncie obsługę bardzo bardzo wielu klientów wysokim standardzie obsługi i sprzedaje mnóstwo części używanych.
Jak kupić części do Honda Civic?
Jeżeli wiesz, że są Tobie niezbędne części do Honda Civic to jest to dobry moment na zatelefonowanie do sprzedawcy, którego dane są widoczne powyżej ekranu. Masz wiedzę, które części są Tobie potrzebne? Dodaj części, które bardzo chcesz uzyskać, a wówczas sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Nigdzie indziej tylko moto2.pl kup różne części do Honda Civic lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 1.7 i nalane ma paliwo on. Bryła zastosowane W tym pojeździe to van (minibus). W takim razie widnieje tutaj Honda Civic wersja VII FL 2005, van (minibus), 1.7 Diesel Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę chcesz zadać nam pytanie? Dzwoniąc na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Bym zapomniał, wyszukasz tu tanio części Honda Civic wersja VII FL. Nie wiesz jak zabrać się za poszukanie części do innych roczników? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl strona z największą bazą części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):