Hyundai Elantra III na części Pruchna

Auto na części Hyundai Elantra III 2002, hatchback 5-dw., 2.0 Diesel Manual (85 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Hyundai Elantra wersja III

rok: 2002
silnik: 2.0 Diesel Manual (85 KM)
nadwozie: hatchback 5-dw.
kolor: Zielony
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
NA CZĘŚCI,SILNIK USZKODZONY

Podobne auta na części Hyundai Elantra wersja III:


Hyundai Elantra wersja III na części
Znajomi z Twojej okolicy już dawno odkryli ten serwis z częściami używanymi do Hyundai Elantra wersja III. Ile razy kupowałem zamienniki tyle razy miałem problem z montażem karoserii, bo ciągle coś nie pasuje lub krzywo się schodzi. Dlatego polecam zakup części oryginalnych, ale używanych. Sprzedawca części używanych Bascar Bogusława Kabiesz sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości Pruchna. W tym miejscu ma dostępny pojazd Hyundai Elantra wersja III dostępne auto na części. Ten niesamowity samochód wystawiony jest na części. Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Hyundai Elantra wersja III. Jeżeli trzeba Tobie karoserie do Hyundai Elantra to znalazłeś się w najlepszym miejscu w internecie. Sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Hyundai Elantra?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Hyundai Elantra to znaczy, że warto skontaktować się ze sprzedawcą, a dane są u góry z lewej. Wiesz już, jakie części potrzebujesz? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Najlepsze miejsce z częściami używanymi moto2.pl do Hyundai Elantra lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 2000.0 i wlano do silnika on. Nadwozie tego pojazdu hatchback. A więc mamy przyjemność prezentować to Auto Hyundai Elantra wersja III 2002, hatchback 5-dw., 2.0 Diesel Manual (85 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Zadzwoń do nas na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. Aha i jeszcze jedno, tutaj znajdziesz tanio części Hyundai Elantra wersja III. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl internetowy serwis ogłoszeń części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):