Nissan Almera II na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Nissan Almera II 2002, hatchback, 1.5 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Nissan Almera wersja II

rok: 2002
silnik: 1.5 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód Nissan Almera 2002r 1.5 benz. Więcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail. Zapraszamy

Podobne auta na części Nissan Almera wersja II:


Nissan Almera wersja II na części
W tym wortalu pokazane są oferty na sprzedaż części używane Nissan Almera wersja II. Jak wiadomo części do nowych samochodów są bardzo drogie zarówno części oryginalne jak i zamienne, dlatego na tej stronie możesz kupić części używane. Oferent części używanych P.W.Auto-Complex oferuje części do pojazdów w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Tutaj pokazuje samochód marki Nissan Almera wersja II dostępny na części używane. Ten niesamowity samochód wystawiony jest na części. Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Nissan Almera wersja II. Gdy będziesz szukał części karoserii Nissan Almera to znalazłeś się w najlepszym miejscu w internecie. Stabilny sprzedający P.W.Auto-Complex daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do Nissan Almera?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Nissan Almera to skontaktuj się ze sprzedawcą poprzez dane kontaktowe dostępne na górze strony. Czy już wiesz, które klamoty chcesz pozyskać do swojego auta? Podaj nazwy dokładne części w formularzu wyżej a oferent P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Na stronie ogłoszeń Motoryzacyjnych moto2.pl uzyskasz różne części Nissan Almera lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 1.5 i wlano do silnika pb. Zastosowane nadwozie do tego samochodu jest wyjątkowe i jest to hatchback. A więc mamy przyjemność prezentować to Auto Nissan Almera wersja II 2002, hatchback, 1.5 Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Zadzwoń do nas na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. Aha zapomniałem o jednym, że tutaj jest bardzo tanio i są części do Nissan Almera wersja II. Chcesz znaleźć części do innego modelu lub rocznika? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl serwis z darmowymi ogłoszeniami części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):