Nissan Almera II na części Konin

Auto na części Nissan Almera II 2000, hatchback 5-dw., 1.5 Manual (90 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Nissan Almera wersja II

rok: 2000
silnik: 1.5 Manual (90 KM)
nadwozie: hatchback 5-dw.
kolor: Srebrny
kod lakieru: KLO K
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny

Opis pojazdu:
KOD SILNIKA: QG15DE

Podobne auta na części Nissan Almera wersja II:


Nissan Almera wersja II na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Nissan Almera wersja II. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Znany wszystkim sprzedawca części AUTO "MIRMAR" s.c. M. Szczepankiewicz & M. Lis prowadzi sprzedaż tradycyjną i wysyłkową części w miejscowośc Konin. W tym miejscu prezentuje pojazd Nissan Almera wersja II cały na części. Na tej witrynie to Cacko jest całe do kupienia na części używane Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Nissan Almera wersja II. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Nissan Almera to może wygrasz Poloneza. Stabilny sprzedający AUTO "MIRMAR" s.c. M. Szczepankiewicz & M. Lis zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Nissan Almera?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Nissan Almera to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Zdajesz sobie sprawę, jakie części używane będą Tobie pomocne? Napisz nazwy części na górze, które potrzebujesz, a dystrybutor AUTO "MIRMAR" s.c. M. Szczepankiewicz & M. Lis Konin sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Możesz w moto2.pl kupić różne części do Nissan Almera i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 1.5 i wlano do silnika pb. Bryła zastosowane W tym pojeździe to hatchback. W takim razie widnieje tutaj Nissan Almera wersja II 2000, hatchback 5-dw., 1.5 Manual (90 KM) w Konin.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. Wow, tego nie znajdziesz gdzieś indziej, tak tanie części do Nissan Almera wersja II. Poszukujesz zdecydowanie innych modeli i roczników? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl serwis ogłoszeniowy motoryzacyjny.


więcej szczegółów (niewymagane):