Nissan Micra K11 na części Pruchna

Auto na części Nissan Micra K11 1993, hatchback, 1.3 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Nissan Micra wersja K11

rok: 1993
silnik: 1.3 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
NISSAN MICRA K11 1.3 NA CZĘŚCI.SKRZYNIA SPRAWNA 100%
Proszę o kontakt 534 685 348 lub 515 156 739 , 509 140 736

Podobne auta na części Nissan Micra wersja K11:


Nissan Micra wersja K11 na części
W tej witrynie można znaleźć części używane Nissan Micra wersja K11. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Sprzedający wiele części Bascar Bogusława Kabiesz może sprzedać Tobie części używane w Pruchna. W niniejszym miejscu oferuje Nissan Micra wersja K11 na części używane. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części Dzięki wspaniałej stronie internetowej moto możesz kupić tanio części Nissan Micra wersja K11. Czy potrzebna Ci cześciowo karoseria Nissan Micra to na wszystkich stacjach benzynowych będą na ciebie czekać z paliwem. Przedstawiciel firmy Bascar Bogusława Kabiesz oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Nissan Micra?
Potrzebne Ci różne używane części do Nissan Micra to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Masz wiedzę, jakie części używane chcesz uzyskać? Wpisz dokładne nazwy części W polu wyżej a sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Mnóstwo części używanych moto2.pl do Nissan Micra lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Jeszcze dodatkowa informacja: pojemność silnika tego auta to 2.0 z paliwem pb. Kasta w tym samochodzie to hatchback. Zatem przedstawiamy to Nissan Micra wersja K11 1993, hatchback, 1.3 Manual w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę interesuje Cię ten serwis? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Oooo i jeszcze żem zapomniał, tu znajdziesz tanio części Nissan Micra wersja K11. Chcesz uzyskać dostęp do innych części rocznika i modelu? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl najbardziej popularny serwis z ogłoszeniami używanymi.


więcej szczegółów (niewymagane):