Opel Astra G na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Opel Astra G 1998, sedan, 1.4 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Astra wersja G

rok: 1998
silnik: 1.4 Manual
nadwozie: sedan
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód Opel Astra II 1.4 16V 1998rok. Więcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail.

Podobne auta na części Opel Astra wersja G:


Opel Astra wersja G na części
Na niniejszym portalu znajdują się części używane do Opel Astra wersja G. Od kiedy jeżdżę autem wiem, że części nowe oryginalne czy zamienne nie są tanim zakupem. Dlatego zdecydowanie częściej wolę kupić oryginalne części używane. Sprzedający wiele części P.W.Auto-Complex sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Tutaj oferuje samochód Opel Astra wersja G gotowy na sprzedaż pojedynczych części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Tylko moto2 zaoferuje najlepsze części używane do Opel Astra wersja G. Jeśli potrzebujesz części karoserii Opel Astra jesteś właśnie tam gdzie miałeś być. Stabilny sprzedający P.W.Auto-Complex charakteryzuje się bardzo wysoką jakością obsługi klienta i szerokim asortymentem części.
Jak kupić części do Opel Astra?
Musisz wiedzieć, że gdy potrzeba Ci części do Opel Astra to jest to dobry moment na zatelefonowanie do sprzedawcy, którego dane są widoczne powyżej ekranu. Masz wiedzę, jakie części używane chcesz uzyskać? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo sprawdzi dostępność i prześle Tobie SMS z ofertą cenową i kosztem wysyłki. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Opel Astra lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 1.4 i wlano do silnika pb. Nadwozie zastosowane w niniejszym pojeździe sedan. Dlatego przedstawiamy tutaj Opel Astra wersja G 1998, sedan, 1.4 Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę nie wiesz, o co tutaj chodzi? Dzwoniąc na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Oooo i jeszcze żem zapomniał, tu znajdziesz tanio części Opel Astra wersja G. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):