Opel Astra G na części Pruchna

Auto na części Opel Astra G 2000, kombi 5-dw., 1.7 Diesel Manual (80 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Astra wersja G

rok: 2000
silnik: 1.7 Diesel Manual (80 KM)
nadwozie: kombi 5-dw.
kolor: Biały
kod lakieru: -
przebieg: 1800000

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
NA CZĘŚCI OPEL ASTRA G KOMBI 1.7 TD ,SILNIK,SKRZYNIA STAN BARDZO DOBRY

Podobne auta na części Opel Astra wersja G:


Opel Astra wersja G na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Opel Astra wersja G. Powszechnie znany jest fakt, że części do samochodów są cholernie drogie niezależnie czy oryginalne lub zamienne, ale tutaj można zdobyć w super cenie części używane. Znany wszystkim sprzedawca części Bascar Bogusława Kabiesz może sprzedać Tobie części używane w Pruchna. Tutaj oferuje samochód Opel Astra wersja G gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Jest to piękny samochód do sprzedaży na pojedyncze części. Na stronie moto odnajdziesz bardzo tanie i pasujące części do twojego Opel Astra wersja G. Czy chcesz dostać element do karoserii auta Opel Astra jesteś właśnie tam gdzie miałeś być. Znany wszystkim oferent Bascar Bogusława Kabiesz nie pozwala sobie na złe opinie i zawsze dba o kontakt z klientem dając bardzo wiele części używanych.
Jak kupić części do Opel Astra?
Jeżeli wiesz, że są Tobie niezbędne części do Opel Astra to najlepiej zadzwonić do sprzedawcy, którego dane telefoniczne są dostępne u góry tej witryny. Zdajesz sobie sprawę, jakie części używane będą Tobie pomocne? Wpisz dokładne nazwy części W polu wyżej a sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Opel Astra i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 1700.0 i nalane ma paliwo on. Bryła tego samochodu kombi. Dlatego przedstawiamy tutaj Opel Astra wersja G 2000, kombi 5-dw., 1.7 Diesel Manual (80 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę chcesz zadać nam pytanie? Dzwoń na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby porozmawiać z nami o częściach używanych do pojazdów, które chcesz naprawić. Wow, tego nie znajdziesz gdzieś indziej, tak tanie części do Opel Astra wersja G. Chcesz uzyskać dostęp do innych części rocznika i modelu? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):