Opel Combo C na części Mińsk Mazowiecki

Auto na części Opel Combo C 2004, van (minibus) 3-dw., 1.7 Diesel Manual (65 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Combo wersja C

rok: 2004
silnik: 1.7 Diesel Manual (65 KM)
nadwozie: van (minibus) 3-dw.
kolor: Biały
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny

Opis pojazdu:
Auto przeznaczone tylko i wyłącznie na części.

Podobne auta na części Opel Combo wersja C:


Opel Combo wersja C na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Opel Combo wersja C. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Dostawca części samochodowych używanych PHU FOX dostarczy Wam części do samochodów w mieście Mińsk Mazowiecki. W tym miejscu prezentuje pojazd Opel Combo wersja C gotowy na części. Ptaki ćwierkają po mieście i mówią że to Auto jest na części Na stronie moto odnajdziesz bardzo tanie i pasujące części do twojego Opel Combo wersja C. Jeśli masz ogromną ochotę zdobyć części karoserii Opel Combo to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Ulubione sprzedawca PHU FOX jest najbardziej cenionym na rynku sprzedawcą, dba o kontakt z klientem i oferuje mnóstwo części .
Jak kupić części do Opel Combo?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Opel Combo to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Dodaj nazwy potrzebnych części w formularzu na górze, a sprzedawca PHU FOX Mińsk Mazowiecki sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Jedyny taki serwis moto2.pl gdzie kupisz części do Opel Combo lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 2.0 i nalane ma paliwo on. Nadwozie w tym pojeździe to van (minibus). Zatem jest to Opel Combo wersja C 2004, van (minibus) 3-dw., 1.7 Diesel Manual (65 KM) w Mińsk Mazowiecki.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Opel Combo wersja C. Inny rocznik i model? Zapewne szukasz takiego? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl największa w Polsce giełda części samochodowych używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):