Opel Corsa B na części ŚREM

Auto na części Opel Corsa B 1993-2000, Hatchback 3-dw., 1.7 D Manual (60 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Corsa wersja B

rok: 1993-2000
silnik: 1.7 D Manual (60 KM)
nadwozie: Hatchback 3-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
730 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Opel Corsa wersja B:


Opel Corsa wersja B na części
W tym wortalu pokazane są oferty na sprzedaż części używane Opel Corsa wersja B. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Dystrybutor części używek PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zajmuje się sprzedażą części do samochodów w mieście ŚREM. Na tej witrynie internetowej przedstawia samochód Opel Corsa wersja B dostępne auto na części. To Auto z wzorkami w kwiaty dzisiaj na 100% jest do sprzedania na części używane W serwisie ogłoszeniowym części używanych moto2 kupisz części do Opel Corsa wersja B. Naprawdę trzeba Twojej firmie części karoserii Opel Corsa to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Przedstawiciel firmy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI nie pozwala sobie na złe opinie i zawsze dba o kontakt z klientem dając bardzo wiele części używanych.
Jak kupić części do Opel Corsa?
Gdy tylko potrzeba Ci używanych części do Opel Corsa to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Masz wiedzę, które części są Tobie potrzebne? Wpisz części, które pragniesz otrzymać, a wtedy sprzedawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Najlepsze miejsce z częściami używanymi moto2.pl do Opel Corsa lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Zatem jest to Opel Corsa wersja B 1993-2000, Hatchback 3-dw., 1.7 D Manual (60 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czyżbyś chciał uzyskać więcej informacji? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. Bym zapomniał, wyszukasz tu tanio części Opel Corsa wersja B. Nie możesz znaleźć części do innych modeli? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl internetowy serwis ogłoszeń części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):