Opel Corsa B FL na części Lesko

Auto na części Opel Corsa B FL 1999, hatchback, 1.7 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Corsa wersja B FL

rok: 1999
silnik: 1.7 Diesel Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Kraft
Przemysłowa 8
38-600  Lesko

Edward Pasławski
883 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Opel Corsa wersja B FL:


Opel Corsa wersja B FL na części
Znajomi z Twojej okolicy już dawno odkryli ten serwis z częściami używanymi do Opel Corsa wersja B FL. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Sprzedający części używane Kraft sprzedaje części do samochodów w miejscowości Lesko. Tutaj oferuje samochód Opel Corsa wersja B FL podzielone na części. To Auto z wzorkami w kwiaty dzisiaj na 100% jest do sprzedania na części używane Serwis Motoryzacyjny Moto ma w swojej bazie mnóstwo tanich części do Opel Corsa wersja B FL. Gdy będziesz szukał części karoserii Opel Corsa to znalazłeś się w tym wspaniałym miejscu i punkcie. Znany wszystkim oferent Kraft oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Opel Corsa?
Wszyscy we wsi wiedzą, gdy trzeba części do Opel Corsa zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz, czy nie, ale może wiesz, co za części Ci trzeba? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca Kraft Lesko postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Nigdzie indziej tylko moto2.pl kup różne części do Opel Corsa lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Zapomniałbym, o silniku: pojemność motoru to 1.7 z paliwem on. Zastosowane nadwozie do tego samochodu jest wyjątkowe i jest to hatchback. Mamy przyjemność pokazać tu Opel Corsa wersja B FL 1999, hatchback, 1.7 Diesel Manual w Lesko.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz nam coś do przekazania? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Karamba, wiesz, że tutaj jest bardzo dużo tanich części Opel Corsa wersja B FL. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl strona z największą bazą części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):