Opel Corsa C FL na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Opel Corsa C FL 2003-2006, Hatchback 5-dw., 1.3 CDTI Manual (70 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Corsa wersja C FL

rok: 2003-2006
silnik: 1.3 CDTI Manual (70 KM)
nadwozie: Hatchback 5-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
samochód Opel Corsa 1.3 CDTI 2005r.

Podobne auta na części Opel Corsa wersja C FL:


Opel Corsa wersja C FL na części
Na tutejszym serwisie internetowym znajdują się części używane do samochodu Opel Corsa wersja C FL. Już dawno mój mechanik uświadomił mnie, że większość części jest drogich i kosztownych, szczególnie oryginalne nowe i zamienniki, dlatego wolę korzystać z tanich oryginalnych części używanych. Wystawca części używanych P.W.Auto-Complex sprzedaje części do samochodów w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Tutaj ma dostępny samochód Opel Corsa wersja C FL gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Te cacko wystawił sprzedawca na pojedyncze części do wykorzystania dalej. Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Opel Corsa wersja C FL. Jeżeli trzeba Tobie karoserie do Opel Corsa to może wygrasz Poloneza. Sprzedawca P.W.Auto-Complex zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Opel Corsa?
Wszyscy we wsi wiedzą, gdy trzeba części do Opel Corsa to najwyższy czas, abyś zadzwonił do niniejszego sprzedawcy, kontakt powyżej z lewej. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Opel Corsa lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. W takim razie widnieje tutaj Opel Corsa wersja C FL 2003-2006, Hatchback 5-dw., 1.3 CDTI Manual (70 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz nam coś do przekazania? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Opel Corsa wersja C FL. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):