Opel Sintra na części Mieścisko

Auto na części Opel Sintra 1998, van (minibus), 2.2 Manual (141 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Sintra wersja

rok: 1998
silnik: 2.2 Manual (141 KM)
nadwozie: van (minibus)
kolor: Grafit
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny


Podobne auta na części Opel Sintra wersja:


Opel Sintra wersja na części
Na niniejszym portalu znajdują się części używane do Opel Sintra wersja. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Dystrybutor części używek P.H.U. ,,ZŁOM-CAR" Jerzy Ratajczak oferuje części do pojazdów w miejscowości Mieścisko. W tym miejscu prezentuje pojazd Opel Sintra wersja gotowy na części. Na tej stronie ten samochodzik jest do sprzedaży na części W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Opel Sintra wersja. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Opel Sintra to jesteś mistrzem poszukiwania części. Oferent P.H.U. ,,ZŁOM-CAR" Jerzy Ratajczak zawsze stoi na straży jakości i posiada bardzo wielką bazę części używanych.
Jak kupić części do Opel Sintra?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Opel Sintra to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Masz wiedzę, które części są Tobie potrzebne? Podaj nazwy dokładne części w formularzu wyżej a oferent P.H.U. ,,ZŁOM-CAR" Jerzy Ratajczak Mieścisko spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. Jedyny taki serwis moto2.pl gdzie kupisz części do Opel Sintra lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 2.0 i nalane ma paliwo pb. Bryła zastosowane W tym pojeździe to van (minibus). Zatem widzimy w tym miejscu Opel Sintra wersja 1998, van (minibus), 2.2 Manual (141 KM) w Mieścisko.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. Bym zapomniał, wyszukasz tu tanio części Opel Sintra wersja. Chcesz znaleźć części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl największa w Polsce giełda części samochodowych używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):