Opel Vectra C na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Opel Vectra C 2004, hatchback, 2.2 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Opel Vectra wersja C

rok: 2004
silnik: 2.2 Diesel Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód Opel Vectra C 2.2 DTI 2004rok. Więcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail.

Podobne auta na części Opel Vectra wersja C:


Opel Vectra wersja C na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Opel Vectra wersja C. Już dawno mój mechanik uświadomił mnie, że większość części jest drogich i kosztownych, szczególnie oryginalne nowe i zamienniki, dlatego wolę korzystać z tanich oryginalnych części używanych. Oferent części używanych P.W.Auto-Complex oferuje części do pojazdów w miejscowości Ostróda-Kajkowo. W niniejszym miejscu oferuje Opel Vectra wersja C gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Jest to piękny samochód do sprzedaży na pojedyncze części. Na witrynie moto2 uzyskasz sporo fajnych części i tanich do twojego samochodu Opel Vectra wersja C. Gdy będziesz szukał części karoserii Opel Vectra to wpadłeś jak śliwka w kompot. Znany wszystkim oferent P.W.Auto-Complex jest najbardziej cenionym na rynku sprzedawcą, dba o kontakt z klientem i oferuje mnóstwo części .
Jak kupić części do Opel Vectra?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Opel Vectra to najwyższy czas, abyś zadzwonił do niniejszego sprzedawcy, kontakt powyżej z lewej. Czy już wiesz, które klamoty chcesz pozyskać do swojego auta? Podaj nazwy dokładne części w formularzu wyżej a oferent P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Opel Vectra i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Zapomniałbym, o silniku: pojemność motoru to 2.2 z paliwem on. Zastosowane nadwozie do tego samochodu jest wyjątkowe i jest to hatchback. A więc jest to Opel Vectra wersja C 2004, hatchback, 2.2 Diesel Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. Aha zapomniałem o jednym, że tutaj jest bardzo tanio i są części do Opel Vectra wersja C. Chcesz znaleźć części do innego modelu lub rocznika? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):