Renault Clio II na części Pruchna

Auto na części Renault Clio II 2000, hatchback 3-dw., 1.2 Manual (60 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Renault Clio wersja II

rok: 2000
silnik: 1.2 Manual (60 KM)
nadwozie: hatchback 3-dw.
kolor: Czarny
kod lakieru: -
przebieg: 1800000

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
RENAULT Clio 2 części,silnik skrzynia 1.2 8v stan bardzo dobry,wersja MTV

Podobne auta na części Renault Clio wersja II:


Renault Clio wersja II na części
W tym wortalu pokazane są oferty na sprzedaż części używane Renault Clio wersja II. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Wystawca części używanych Bascar Bogusława Kabiesz dostarczy Wam części do samochodów w mieście Pruchna. Na tej witrynie internetowej przedstawia samochód Renault Clio wersja II cały na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Na witrynie moto2 uzyskasz sporo fajnych części i tanich do twojego samochodu Renault Clio wersja II. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Renault Clio to może wygrasz Poloneza. Firma Bascar Bogusława Kabiesz oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Renault Clio?
Jeżeli wiesz, że są Tobie niezbędne części do Renault Clio to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Dodaj nazwy potrzebnych części w formularzu na górze, a sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. Możesz w moto2.pl kupić różne części do Renault Clio lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Zapomniałbym, o silniku: pojemność motoru to 1200.0 z paliwem pb. Bryła zastosowane W tym pojeździe to hatchback. W takim razie widnieje tutaj Renault Clio wersja II 2000, hatchback 3-dw., 1.2 Manual (60 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę chcesz zadać nam pytanie? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Renault Clio wersja II. Inny rocznik i model? Zapewne szukasz takiego? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl serwis ogłoszeniowy motoryzacyjny.


więcej szczegółów (niewymagane):