Renault Clio II na części Pruchna

Auto na części Renault Clio II 2000, hatchback 5-dw., 1.2 Manual (60 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Renault Clio wersja II

rok: 2000
silnik: 1.2 Manual (60 KM)
nadwozie: hatchback 5-dw.
kolor: Niebieski
kod lakieru: -
przebieg: 1800000

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
RENAULT CLIO 2 1.2 8 V NA CZĘŚCI WERSJA Z KLIMATYZACJĄ,SILNIK I SKRZYNIA STAN BARDZO DOBRY

Podobne auta na części Renault Clio wersja II:


Renault Clio wersja II na części
Znajomi z Twojej okolicy już dawno odkryli ten serwis z częściami używanymi do Renault Clio wersja II. Od kiedy jeżdżę autem wiem, że części nowe oryginalne czy zamienne nie są tanim zakupem. Dlatego zdecydowanie częściej wolę kupić oryginalne części używane. Znany wszystkim sprzedawca części Bascar Bogusława Kabiesz zajmuje się sprzedażą części do samochodów w mieście Pruchna. Tutaj oferuje samochód Renault Clio wersja II calutki gotowy na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Tylko moto2 zaoferuje najlepsze części używane do Renault Clio wersja II. Czy potrzebna Ci cześciowo karoseria Renault Clio to będą mówić o tobie w programie top gear. Sprzedający Bascar Bogusława Kabiesz ma na swoim koncie obsługę bardzo bardzo wielu klientów wysokim standardzie obsługi i sprzedaje mnóstwo części używanych.
Jak kupić części do Renault Clio?
Gdy tylko potrzeba Ci używanych części do Renault Clio to jest to dobry moment na zatelefonowanie do sprzedawcy, którego dane są widoczne powyżej ekranu. Zdajesz sobie sprawę, jakie części używane będą Tobie pomocne? Wpisz części, które pragniesz otrzymać, a wtedy sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. W serwisie moto2.pl zdobędziesz wiele części do Renault Clio lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Kasta w tym samochodzie to hatchback. Dlatego prezentujemy to Auto Renault Clio wersja II 2000, hatchback 5-dw., 1.2 Manual (60 KM) w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czyżbyś chciał uzyskać więcej informacji? Dzwoniąc na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Wow, tego nie znajdziesz gdzieś indziej, tak tanie części do Renault Clio wersja II. Nie możesz znaleźć części do innych modeli? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):