Skoda Fabia I na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Skoda Fabia I 2003, hatchback, 1.9 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Skoda Fabia wersja I

rok: 2003
silnik: 1.9 Diesel Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód Skoda Fabia 1.9 TDI ATD 2003r. Wiecej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail.

Podobne auta na części Skoda Fabia wersja I:


Skoda Fabia wersja I na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Skoda Fabia wersja I. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Wystawca części używanych P.W.Auto-Complex dostarczy Wam części do samochodów w mieście Ostróda-Kajkowo. W niniejszym miejscu oferuje Skoda Fabia wersja I gotowy na sprzedaż pojedynczych części. To Auto z wzorkami w kwiaty dzisiaj na 100% jest do sprzedania na części używane W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Skoda Fabia wersja I. Gdy będziesz szukał części karoserii Skoda Fabia to wpadłeś jak śliwka w kompot. Przedstawiciel firmy P.W.Auto-Complex oferuje najwyższy Standard obsługi na rynku I sprzedaje sporo części używanych.
Jak kupić części do Skoda Fabia?
Gdy tylko potrzeba Ci używanych części do Skoda Fabia zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Dodaj nazwy potrzebnych części w formularzu na górze, a sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Skoda Fabia lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 1.9 i nalane ma paliwo on. Zastosowane nadwozie do tego samochodu jest wyjątkowe i jest to hatchback. A więc jest to Skoda Fabia wersja I 2003, hatchback, 1.9 Diesel Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czyżbyś chciał uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Skoda Fabia wersja I. Inny rocznik i model? Zapewne szukasz takiego? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):