Toyota Carina E na części Zbuczyn

Auto na części Toyota Carina E 1996, sedan 4-dw., 1.6 Manual (116 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Toyota Carina wersja E

rok: 1996
silnik: 1.6 Manual (116 KM)
nadwozie: sedan 4-dw.
kolor: Czerwony
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

produkt aktualnie niedostępny

Opis pojazdu:
TOYOTA CARINA E 1.6 XLI 116KM 1996r sedan. Auto oczekujące na demontaż. Wszystkie części są dostępne "od ręki". Oferujemy ekspresową wysyłkę. W razie pytań proszę dzwonić lub pisać e-mail.
tel: 698 978 068
e-mail: adamexc4@wp.pl

Podobne auta na części Toyota Carina wersja E:


Toyota Carina wersja E na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Toyota Carina wersja E. Ile razy kupowałem zamienniki tyle razy miałem problem z montażem karoserii, bo ciągle coś nie pasuje lub krzywo się schodzi. Dlatego polecam zakup części oryginalnych, ale używanych. Oferent części używanych ADAMEX może sprzedać Tobie części używane w Zbuczyn. Tutaj oferuje samochód Toyota Carina wersja E cały na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Darmowy Serwis ogłoszeń części używanych ma wielką bazę części do Toyota Carina wersja E. Jeśli potrzebujesz części karoserii Toyota Carina to wpadłeś jak śliwka w kompot. Sprzedawca ADAMEX zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Toyota Carina?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Toyota Carina to znaczy, że warto skontaktować się ze sprzedawcą, a dane są u góry z lewej. Czy już wiesz, które klamoty chcesz pozyskać do swojego auta? Wpisz dokładne nazwy części W polu wyżej a sprzedawca ADAMEX Zbuczyn postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Możesz w moto2.pl kupić różne części do Toyota Carina lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Oh zapomniałem, że silnik jest tutaj o pojemności 1.6 z paliwkiem pb. Nadwozie zastosowane w niniejszym pojeździe sedan. A więc jest to Toyota Carina wersja E 1996, sedan 4-dw., 1.6 Manual (116 KM) w Zbuczyn.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Zadzwoń do nas na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby dowiedzieć się więcej lub zapytać o inne części samochodowe do podobnych pojazdów. Aha zapomniałem o jednym, że tutaj jest bardzo tanio i są części do Toyota Carina wersja E. Chcesz uzyskać dostęp do innych części rocznika i modelu? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl serwis ogłoszeniowy motoryzacyjny.


więcej szczegółów (niewymagane):