Volkswagen Golf II FL na części Lesko

Auto na części Volkswagen Golf II FL 1991, hatchback, 1.6 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Golf wersja II FL

rok: 1991
silnik: 1.6 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Kraft
Przemysłowa 8
38-600  Lesko

Edward Pasławski
883 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Volkswagen Golf wersja II FL:


Volkswagen Golf wersja II FL na części
Najprawdopodobniej największa baza części używanych do Volkswagen Golf wersja II FL. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Ten wyjątkowy sprzedawca Kraft prowadzi sprzedaż tradycyjną i wysyłkową części w miejscowośc Lesko. W tym miejscu ma dostępny pojazd Volkswagen Golf wersja II FL gotowy na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. Na witrynie moto2 uzyskasz sporo fajnych części i tanich do twojego samochodu Volkswagen Golf wersja II FL. Jeśli masz ogromną ochotę zdobyć części karoserii Volkswagen Golf to znalazłeś się w tym wspaniałym miejscu i punkcie. Znana Firma Kraft zawsze stoi na straży jakości i posiada bardzo wielką bazę części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Golf?
Zapewne znajomy mówił, że są tutaj potrzebne części do Volkswagen Golf to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Wiesz już, jakie klamoty chcesz znaleźć do swojego pojazdu? Napisz nazwy części na górze, które potrzebujesz, a dystrybutor Kraft Lesko postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Jedyny taki serwis moto2.pl gdzie kupisz części do Volkswagen Golf lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Zapomniałbym, o silniku: pojemność motoru to 1.6 z paliwem pblpg. Nadwozie w tym pojeździe to hatchback. Mamy przyjemność pokazać tu Volkswagen Golf wersja II FL 1991, hatchback, 1.6 Manual w Lesko.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie chcesz zadać nam pytanka? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O ja Cię… tutaj znajdują się tanie części do Volkswagen Golf wersja II FL. Poszukujesz zdecydowanie innych modeli i roczników? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl największa w Polsce giełda części samochodowych używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):