Volkswagen Golf IV na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Golf IV 1997-2006, Hatchback 5-dw., 1.4 Manual (75 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Golf wersja IV

rok: 1997-2006
silnik: 1.4 Manual (75 KM)
nadwozie: Hatchback 5-dw.
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
VW Golf IV 1.4 16V 2000r

Podobne auta na części Volkswagen Golf wersja IV:


Volkswagen Golf wersja IV na części
W tej witrynie można znaleźć części używane Volkswagen Golf wersja IV. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Dostawca części samochodowych używanych P.W.Auto-Complex sprzedaje części do samochodów w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Tutaj oferuje samochód Volkswagen Golf wersja IV auto na części. Jest to piękny samochód do sprzedaży na pojedyncze części. W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Volkswagen Golf wersja IV. Kupujesz karoserię do Volkswagen Golf to może wygrasz Poloneza. Sprzedawca P.W.Auto-Complex zawsze stoi na straży jakości i posiada bardzo wielką bazę części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Golf?
Gdy tylko potrzeba Ci używanych części do Volkswagen Golf to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo sprawdzi dostępność i prześle Tobie SMS z ofertą cenową i kosztem wysyłki. Tylko moto2.pl to tu Kupisz mnóstwo używanych części do Volkswagen Golf i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. W takim razie widnieje tutaj Volkswagen Golf wersja IV 1997-2006, Hatchback 5-dw., 1.4 Manual (75 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czyżbyś chciał uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Volkswagen Golf wersja IV. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl internetowa giełda części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):