Volkswagen Golf IV na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Golf IV 2000, hatchback, 1.6 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Golf wersja IV

rok: 2000
silnik: 1.6 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód VW Golf IV 1.6 SR 2000rok. Więcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail. Zapraszamy

Podobne auta na części Volkswagen Golf wersja IV:


Volkswagen Golf wersja IV na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Volkswagen Golf wersja IV. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Dostawca części samochodowych używanych P.W.Auto-Complex sprzedaje części do samochodów w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Tu pokazuje ofertę samochodu Volkswagen Golf wersja IV gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Takie autko ma tutaj części używane wystawione na sprzedaż. Tylko moto2 zaoferuje najlepsze części używane do Volkswagen Golf wersja IV. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Volkswagen Golf to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Ulubione sprzedawca P.W.Auto-Complex dba o swoich klientów oferując wysoki Standard obsługi oraz szeroki zakres oferowanych części samochodowych.
Jak kupić części do Volkswagen Golf?
Kiedy wiesz, że chcesz uzyskać używane części do Volkswagen Golf to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Wypisz nazwy części w formularzu powyżej, a sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Volkswagen Golf lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 1.6 i wlano do silnika pb. Bryła zastosowane W tym pojeździe to hatchback. Zatem jest to Volkswagen Golf wersja IV 2000, hatchback, 1.6 Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie rozumiesz czegoś u nas? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Volkswagen Golf wersja IV. Szukasz części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):