Volkswagen Golf IV na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Golf IV 1999, hatchback, 1.6 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Golf wersja IV

rok: 1999
silnik: 1.6 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód VW Golf IV 1.6 SR 1999rok. Więcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail.

Podobne auta na części Volkswagen Golf wersja IV:


Volkswagen Golf wersja IV na części
Twój sąsiad już dawno skorzystał tutaj z części używane do Volkswagen Golf wersja IV. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Dostawca części samochodowych używanych P.W.Auto-Complex sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Na tej stronie przedstawia samochód marki Volkswagen Golf wersja IV calutki gotowy na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Volkswagen Golf wersja IV. Czy chcesz dostać element do karoserii auta Volkswagen Golf to wszystkie łaski bedą na ciebie leciały. Znana Firma P.W.Auto-Complex zapewni nieskazitelną obsługę klienta i mnóstwo dobrych części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Golf?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Volkswagen Golf to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo sprawdzi dostępność i prześle Tobie SMS z ofertą cenową i kosztem wysyłki. W serwisie moto2.pl zdobędziesz wiele części do Volkswagen Golf lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 1.6 i nalane ma paliwo pb. Bryła tego samochodu hatchback. Także jak wiadomo będzie to Volkswagen Golf wersja IV 1999, hatchback, 1.6 Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Volkswagen Golf wersja IV. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):