Volkswagen Golf V na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Golf V 2005, hatchback, 2.0 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Golf wersja V

rok: 2005
silnik: 2.0 Diesel Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam nieuszkodzony samochód VW Golf V 2.0 SDI 2005rok. Więcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail.

Podobne auta na części Volkswagen Golf wersja V:


Volkswagen Golf wersja V na części
Niesamowite jest to miejsce, bo znajdziesz tutaj wszystkie części używane do Volkswagen Golf wersja V. Gdy mój kumpel podjechał i zobaczył, że chcę kupić w motoryzacyjnym nową część to od razu złapał się za głowę i odradził. Zaproponował kupno oryginalnych części używanych. Sprzedający części używane P.W.Auto-Complex może sprzedać Tobie części używane w Ostróda-Kajkowo. Tutaj pokazuje samochód marki Volkswagen Golf wersja V calutki gotowy na części. Na tej stronie ten samochodzik jest do sprzedaży na części Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Volkswagen Golf wersja V. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Volkswagen Golf to wpadłeś jak śliwka w kompot. Znany wszystkim oferent P.W.Auto-Complex daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do Volkswagen Golf?
Potrzebne Ci różne używane części do Volkswagen Golf to najlepszy moment, aby szybko załatwić potrzebne części, a dokonać można tego poprzez dane widoczne powyżej z lewej w okienku. Wiesz, czy nie, ale może wiesz, co za części Ci trzeba? Wpisz dokładne nazwy części W polu wyżej a sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. W serwisie moto2.pl zdobędziesz wiele części do Volkswagen Golf lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 2.0 i wlano do silnika on. Bryła zastosowane W tym pojeździe to hatchback. A więc jest to Volkswagen Golf wersja V 2005, hatchback, 2.0 Diesel Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę interesuje Cię ten serwis? Dzwoniąc na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Karamba, wiesz, że tutaj jest bardzo dużo tanich części Volkswagen Golf wersja V. Chcesz uzyskać dostęp do innych części rocznika i modelu? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):