Volkswagen Golf V na części Oleśnica

Auto na części Volkswagen Golf V 2003-2009, Hatchback 5-dw., 1.9 TDI 6MT (105 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Golf wersja V

rok: 2003-2009
silnik: 1.9 TDI 6MT (105 KM)
nadwozie: Hatchback 5-dw.
kolor: Srebrny
kod lakieru: LA7W
przebieg: -

SPRZEDAWCA

AUTO MIX
Zarzysko 21
56-400 Oleśnica

Artur Pluta
691 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
VW GOLF V
model: 03-09 r.
lakier : srebrny / symbol -LA7W

MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI

ZAPRASZAM DO SIEDZIBY FIRMY :

56 - 400 Oleśnica
Zarzysko nr.21
( pomiędzy Oleśnica - Wabienice )

Masz wątpliwości, pytania ??
Zadzwoń bądź napisz !

Podobne auta na części Volkswagen Golf wersja V:


Volkswagen Golf wersja V na części
W tej witrynie można znaleźć części używane Volkswagen Golf wersja V. Większość mechaników się zgodzi, że jeśli nie ma potrzeby kupowania nowej części do samochodu to warto poszukać oryginalnych części używanych. Sprzedający wiele części AUTO MIX zaoferuje Wam części do auta szczególnie w miejscowości Oleśnica. W tym momencie sprzeda Ci Volkswagen Golf wersja V cały na części. Takie autko ma tutaj części używane wystawione na sprzedaż. Dzięki wspaniałej stronie internetowej moto możesz kupić tanio części Volkswagen Golf wersja V. Naprawdę trzeba Twojej firmie części karoserii Volkswagen Golf to znalazłeś się w tym wspaniałym miejscu i punkcie. Znana Firma AUTO MIX dba o swoich klientów oferując wysoki Standard obsługi oraz szeroki zakres oferowanych części samochodowych.
Jak kupić części do Volkswagen Golf?
Wszyscy we wsi wiedzą, gdy trzeba części do Volkswagen Golf to oznacza, że właśnie teraz znalazłeś odpowiedniego sprzedawcę, zadzwoń do niego. Masz wiedzę, jakie części używane chcesz uzyskać? Złóż zapytanie o części w formularzu, aby sprzedawca AUTO MIX Oleśnica postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Możesz w moto2.pl kupić różne części do Volkswagen Golf lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Mamy przyjemność pokazać tu Volkswagen Golf wersja V 2003-2009, Hatchback 5-dw., 1.9 TDI 6MT (105 KM) w Oleśnica.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz nam coś do przekazania? Dzwoń na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby porozmawiać z nami o częściach używanych do pojazdów, które chcesz naprawić. Oooo i jeszcze żem zapomniał, tu znajdziesz tanio części Volkswagen Golf wersja V. Myślisz o częściach do innych modeli i roczników? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl serwis ogłoszeniowy motoryzacyjny.


więcej szczegółów (niewymagane):