Volkswagen Passat B3 na części Lesko

Auto na części Volkswagen Passat B3 1989, sedan, 2.0 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B3

rok: 1989
silnik: 2.0 Manual
nadwozie: sedan
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Kraft
Przemysłowa 8
38-600  Lesko

Edward Pasławski
883 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B3:


Volkswagen Passat wersja B3 na części
Najprawdopodobniej największa baza części używanych do Volkswagen Passat wersja B3. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Sprzedawca części używanych Kraft zawiaduje sprzedażą fragmentów pojazdu w Lesko. Na tej stronie przedstawia samochód marki Volkswagen Passat wersja B3 podzielone na części. Te cacko wystawił sprzedawca na pojedyncze części do wykorzystania dalej. Na stronie moto odnajdziesz bardzo tanie i pasujące części do twojego Volkswagen Passat wersja B3. Jeżeli uważasz ze jest Ci niezbędna karoseria Volkswagen Passat to wszystkie łaski bedą na ciebie leciały. Znany wszystkim oferent Kraft charakteryzuje się bardzo wysoką jakością obsługi klienta i szerokim asortymentem części.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Volkswagen Passat zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz już, jakie części potrzebujesz? Dodaj części, które bardzo chcesz uzyskać, a wówczas sprzedawca Kraft Lesko sprawdzi dostępność i prześle Tobie SMS z ofertą cenową i kosztem wysyłki. Nigdzie indziej tylko moto2.pl kup różne części do Volkswagen Passat lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 2.0 i nalane ma paliwo pb. Bryła zastosowane W tym pojeździe to sedan. Także jak wiadomo będzie to Volkswagen Passat wersja B3 1989, sedan, 2.0 Manual w Lesko.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Aha i jeszcze jedno, tutaj znajdziesz tanio części Volkswagen Passat wersja B3. Nie wiesz jak zabrać się za poszukanie części do innych roczników? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl strona z największą bazą części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):