Volkswagen Passat B3 na części ŚREM

Auto na części Volkswagen Passat B3 1988-1993, Kombi, 1.8 Manual (75 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B3

rok: 1988-1993
silnik: 1.8 Manual (75 KM)
nadwozie: Kombi
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI
STASZICA 3
63-100 ŚREM

ŁUKASZ MIŁOWSKI
730 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl


Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B3:


Volkswagen Passat wersja B3 na części
Znajomy mówił, że znajdziecie tutaj sporo, jeśli nie wszystkie części używane do Volkswagen Passat wersja B3. Od kiedy jeżdżę autem wiem, że części nowe oryginalne czy zamienne nie są tanim zakupem. Dlatego zdecydowanie częściej wolę kupić oryginalne części używane. Sprzedawca części używanych PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI prowadzi sprzedaż tradycyjną i wysyłkową części w miejscowośc ŚREM. Tutaj ma dostępny samochód Volkswagen Passat wersja B3 cały na części. To wspaniałe auto jest na sprzedaż na pojedyncze części używane. W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Volkswagen Passat wersja B3. Czy chcesz dostać element do karoserii auta Volkswagen Passat to może wygrasz Poloneza. Oferent PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI zapewni nieskazitelną obsługę klienta i mnóstwo dobrych części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Wszyscy we wsi wiedzą, gdy trzeba części do Volkswagen Passat to jest to dobry moment na zatelefonowanie do sprzedawcy, którego dane są widoczne powyżej ekranu. Wiesz już, jakie części potrzebujesz? Napisz nazwy części na górze, które potrzebujesz, a dystrybutor PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "EKO PARTNER"s.c M.CIEŚLAK M.MIŁOWSKI ŚREM sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Możesz w moto2.pl kupić różne części do Volkswagen Passat lub odebrać bezpośrednio od sprzedawcy jadąc do niego na plac lub magazyn. W takim razie widnieje tutaj Volkswagen Passat wersja B3 1988-1993, Kombi, 1.8 Manual (75 KM) w ŚREM.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz nam coś do przekazania? Dzwoniąc na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Aha i jeszcze jedno, tutaj znajdziesz tanio części Volkswagen Passat wersja B3. Poszukujesz zdecydowanie innych modeli i roczników? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl serwis ogłoszeniowy motoryzacyjny.


więcej szczegółów (niewymagane):