Volkswagen Passat B4 na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Passat B4 1995, sedan, 1.9 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B4

rok: 1995
silnik: 1.9 Diesel Manual
nadwozie: sedan
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód VW Passat B4 1.9 TDI 1995rok. WIęcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail.

Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B4:


Volkswagen Passat wersja B4 na części
Najprawdopodobniej największa baza części używanych do Volkswagen Passat wersja B4. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Wystawca części używanych P.W.Auto-Complex sprzeda każdemu do samochodu części w miejscowości Ostróda-Kajkowo. W niniejszym miejscu oferuje Volkswagen Passat wersja B4 cały na części. Te cacko wystawił sprzedawca na pojedyncze części do wykorzystania dalej. Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Volkswagen Passat wersja B4. Jeśli masz ogromną ochotę zdobyć części karoserii Volkswagen Passat jesteś właśnie tam gdzie miałeś być. Sprawdzony sprzedawca P.W.Auto-Complex zawsze stoi na straży jakości i posiada bardzo wielką bazę części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Jeśli potrzebne są tobie różne części do Volkswagen Passat zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz, które klamoty potrzebujesz? Uzupełnij powyższe pola formularza podając nazwę części aby sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. Możesz w moto2.pl kupić różne części do Volkswagen Passat lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 1.9 i wlano do silnika on. Nadwozie w tym pojeździe to sedan. Dlatego przedstawiamy tutaj Volkswagen Passat wersja B4 1995, sedan, 1.9 Diesel Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy chcesz wiedzieć coś jeszcze? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O kurcze, jeszcze dodatkowo chciałem powiedzieć tanio części Volkswagen Passat wersja B4. Czy tutaj mają być do innego rocznika i modelu? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl serwis ogłoszeniowy motoryzacyjny.


więcej szczegółów (niewymagane):