Volkswagen Passat B4 na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Passat B4 1993-1997, Kombi, 1.9 TDI Manual (110 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B4

rok: 1993-1997
silnik: 1.9 TDI Manual (110 KM)
nadwozie: Kombi
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
VW Passat B4 1.9 TDI 1995r

Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B4:


Volkswagen Passat wersja B4 na części
Na tej stronie internetowej znajdziesz części używane do Volkswagen Passat wersja B4. Już dawno mój mechanik uświadomił mnie, że większość części jest drogich i kosztownych, szczególnie oryginalne nowe i zamienniki, dlatego wolę korzystać z tanich oryginalnych części używanych. Oferent części używanych P.W.Auto-Complex sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Tutaj ma dostępny samochód Volkswagen Passat wersja B4 gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Ten niesamowity samochód wystawiony jest na części. Darmowy Serwis ogłoszeń części używanych ma wielką bazę części do Volkswagen Passat wersja B4. Naprawdę trzeba Twojej firmie części karoserii Volkswagen Passat to na wszystkich stacjach benzynowych będą na ciebie czekać z paliwem. Sprawdzony sprzedawca P.W.Auto-Complex nie pozwala sobie na złe opinie i zawsze dba o kontakt z klientem dając bardzo wiele części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Jeżeli trzeba Ci wielu części samochodowych do Volkswagen Passat to najwyższy czas, abyś zadzwonił do niniejszego sprzedawcy, kontakt powyżej z lewej. Czy już wiesz, które klamoty chcesz pozyskać do swojego auta? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Volkswagen Passat lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. Zatem przedstawiamy to Volkswagen Passat wersja B4 1993-1997, Kombi, 1.9 TDI Manual (110 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz jakieś pytania do nas? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. Aha zapomniałem o jednym, że tutaj jest bardzo tanio i są części do Volkswagen Passat wersja B4. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):