Volkswagen Passat B5 na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Passat B5 1999, kombi, 1.9 Diesel Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B5

rok: 1999
silnik: 1.9 Diesel Manual
nadwozie: kombi
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam uszkodzony samochód VW Passat 1.9 TDI 1999rok. WIęcej informacji pod numerem telefonu lub na e-mail.

Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B5:


Volkswagen Passat wersja B5 na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Volkswagen Passat wersja B5. Gdy mój kumpel podjechał i zobaczył, że chcę kupić w motoryzacyjnym nową część to od razu złapał się za głowę i odradził. Zaproponował kupno oryginalnych części używanych. Sprzedający wiele części P.W.Auto-Complex sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości Ostróda-Kajkowo. Na tej witrynie internetowej przedstawia samochód Volkswagen Passat wersja B5 w całości na części. Ptaki ćwierkają po mieście i mówią że to Auto jest na części W serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych uzyskasz tanio części do samochodu Volkswagen Passat wersja B5. Kiedy brakuje Ci czegoś do szczęścia znajdź karoserie do Volkswagen Passat to znalazłeś się w doskonałym miejscu. Znany wszystkim oferent P.W.Auto-Complex ma na swoim koncie obsługę bardzo bardzo wielu klientów wysokim standardzie obsługi i sprzedaje mnóstwo części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Zapewne znajomy mówił, że są tutaj potrzebne części do Volkswagen Passat to najlepszy moment, aby szybko załatwić potrzebne części, a dokonać można tego poprzez dane widoczne powyżej z lewej w okienku. Masz wiedzę, jakie części używane chcesz uzyskać? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo spojrzy czy części są dostępne i wyśle SMS z ceną za tą część. Możesz tutaj na moto2.pl znaleźć sporo części do Volkswagen Passat lub dojedź do firmy i kup na placu lub z magazynu. Babka mówi, że jest tu świetny silnik 1.9 i nalane ma paliwo on. Nadwozie wykonane w tym samochodzie nazywa się kombi. Zatem jest to Volkswagen Passat wersja B5 1999, kombi, 1.9 Diesel Manual w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie chcesz zadać nam pytanka? Dzwoniąc na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Oooo i jeszcze żem zapomniał, tu znajdziesz tanio części Volkswagen Passat wersja B5. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl najlepsze miejsce z częściami używanymi do samochodów.


więcej szczegółów (niewymagane):