Volkswagen Passat B5 na części Oleśnica

Auto na części Volkswagen Passat B5 1996-2000, Kombi, 2.3 Manual (150 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B5

rok: 1996-2000
silnik: 2.3 Manual (150 KM)
nadwozie: Kombi
kolor: Bordowy
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

AUTO MIX
Zarzysko 21
56-400 Oleśnica

Artur Pluta
691 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI części

ZAPRASZAM DO SIEDZIBY FIRMY :

56 - 400 Oleśnica
Zarzysko nr.21
( pomiędzy Oleśnica - Wabienice )

Masz wątpliwości, pytania ??
Zadzwoń bądź napisz !
możliwy kontakt przez e-mail i sms
( w pytaniach przez e-mail bądź SMS proszę podawać model rok i pojemność pojazdu do jakiego potrzebne części )

Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B5:


Volkswagen Passat wersja B5 na części
Na tej stronie internetowej znajdziesz części używane do Volkswagen Passat wersja B5. Każdy chyba wie, że nowe oryginalne lub zamienne części do samochodów są bardzo kosztowne, ale tutaj Twój portfel nie ucierpi, bo możesz kupić oryginalne części używane. Ten wyjątkowy sprzedawca AUTO MIX może sprzedać Tobie części używane w Oleśnica. Tutaj ma dostępny samochód Volkswagen Passat wersja B5 dostępny na części używane. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części Za pośrednictwem moto znajdziesz części do twojego auta Volkswagen Passat wersja B5. Czy potrzebna Ci cześciowo karoseria Volkswagen Passat to wszystkie łaski bedą na ciebie leciały. Znany wszystkim oferent AUTO MIX zapewni tobie najlepszą obsługę i dostarczy niezbędnych części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Zapewne znajomy mówił, że są tutaj potrzebne części do Volkswagen Passat zdzwoń się ze sprzedający, a dane do tego pokazaliśmy nieco wyżej po lewej stronie. Wiesz już, jakie klamoty chcesz znaleźć do swojego pojazdu? Wpisz dokładne nazwy części W polu wyżej a sprzedawca AUTO MIX Oleśnica sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. Na stronie ogłoszeń Motoryzacyjnych moto2.pl uzyskasz różne części Volkswagen Passat lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Także jak wiadomo będzie to Volkswagen Passat wersja B5 1996-2000, Kombi, 2.3 Manual (150 KM) w Oleśnica.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy nie chcesz zadać nam pytanka? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. O ja Cię… tutaj znajdują się tanie części do Volkswagen Passat wersja B5. Chcesz uzyskać dostęp do innych części rocznika i modelu? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl serwis z darmowymi ogłoszeniami części samochodowych.


więcej szczegółów (niewymagane):