Volkswagen Passat B5 na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Passat B5 1996-2000, Kombi, 1.6 Manual (101 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B5

rok: 1996-2000
silnik: 1.6 Manual (101 KM)
nadwozie: Kombi
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
samochód VW Passat 1.6 benz 1999rok.

Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B5:


Volkswagen Passat wersja B5 na części
Ponoć są tutaj najlepsze cenowo oferty sprzedaży części używanych do Volkswagen Passat wersja B5. Od kiedy jeżdżę autem wiem, że części nowe oryginalne czy zamienne nie są tanim zakupem. Dlatego zdecydowanie częściej wolę kupić oryginalne części używane. Sprzedający wiele części P.W.Auto-Complex może sprzedać Tobie części używane w Ostróda-Kajkowo. Tutaj ma dostępny samochód Volkswagen Passat wersja B5 gotowy na sprzedaż pojedynczych części. Sąsiadka mówiła że cały Auto który tutaj jest widoczna jest na części Dzięki wspaniałej stronie internetowej moto możesz kupić tanio części Volkswagen Passat wersja B5. Kiedy brakuje Ci czegoś do szczęścia znajdź karoserie do Volkswagen Passat to znalazłeś się w tym wspaniałym miejscu i punkcie. Sprzedawca P.W.Auto-Complex daje wysoki poziom obsługi i potrzebne części do samochodu.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Wszyscy we wsi wiedzą, gdy trzeba części do Volkswagen Passat to jest to dobry moment na zatelefonowanie do sprzedawcy, którego dane są widoczne powyżej ekranu. Masz wiedzę, jakie części używane chcesz uzyskać? Wpisz dokładne nazwy części W polu wyżej a sprzedawca P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo Sprawdzi dostępność i wystuka SMS w którym będzie nazwa i cena za część, którą potrzebujesz. Winter necie na moto2.pl Kupisz wiele części Volkswagen Passat lub kup bezpośrednio u sprzedawcy jadąc do tego sprzedawcy na plac lub do jego magazynu. Mamy przyjemność pokazać tu Volkswagen Passat wersja B5 1996-2000, Kombi, 1.6 Manual (101 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz nam coś do przekazania? Dzwoniąc na infolinię 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min) możesz zgłosić potrzebne części do Twoich pojazdów i uzyskać dobre ceny bezpośrednio od sprzedawców. Oooo i jeszcze żem zapomniał, tu znajdziesz tanio części Volkswagen Passat wersja B5. Chcesz uzyskać dostęp do innych części rocznika i modelu? Sprawdź moto2.pl i wypełnij parametry pojazdu powyżej oraz wypisz części, które potrzebujesz poprzez formularz widoczny na górze strony, a bankowo ktoś odpowie na Twoje zapytanie złoży Ci ofertę. Moto2.pl giełda części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):