Volkswagen Passat B5.5 FL na części Ostróda-Kajkowo

Auto na części Volkswagen Passat B5.5 FL 2000-2005, Sedan, 2.0 Manual (115 KM)

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Passat wersja B5.5 FL

rok: 2000-2005
silnik: 2.0 Manual (115 KM)
nadwozie: Sedan
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

P.W.Auto-Complex
Henrykowska 5
14-100 Ostróda-Kajkowo

Janusz Sieradzki
601 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
Sprzedam na części lub w całości VW Passat B5 FL 2.0E 2002r

Podobne auta na części Volkswagen Passat wersja B5.5 FL:


Volkswagen Passat wersja B5.5 FL na części
Na tej stronie internetowej znajdziesz części używane do Volkswagen Passat wersja B5.5 FL. Każdy blacharz Ci to powie, że lepiej nie kupować zamienników do karoserii, bo są problemy z montowaniem i dopasowaniem. Najlepiej o wiele taniej kupić używki i polakierować części używane. Znany wszystkim sprzedawca części P.W.Auto-Complex oferuje części do pojazdów w miejscowości Ostróda-Kajkowo. W tym miejscu ma dostępny pojazd Volkswagen Passat wersja B5.5 FL gotowy na części. Ten niesamowity samochód wystawiony jest na części. Serwis Motoryzacyjny Moto ma w swojej bazie mnóstwo tanich części do Volkswagen Passat wersja B5.5 FL. Kiedy brakuje Ci czegoś do szczęścia znajdź karoserie do Volkswagen Passat to wpadłeś jak śliwka w kompot. Znana Firma P.W.Auto-Complex nie pozwala sobie na złe opinie i zawsze dba o kontakt z klientem dając bardzo wiele części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Passat?
Jeżeli wiesz, że są Tobie niezbędne części do Volkswagen Passat to najlepiej zatelefonować do oferenta i uzyskać najlepszą cenę, a dane telefoniczne widoczne są powyżej. Zdajesz sobie sprawę, jakie części używane będą Tobie pomocne? Podaj nazwy dokładne części w formularzu wyżej a oferent P.W.Auto-Complex Ostróda-Kajkowo postara się sprawdzić czy ma na stanie takie części i podeśle SMS z ceną. Jedyny taki serwis moto2.pl gdzie kupisz części do Volkswagen Passat lub odbierz bezpośrednio u sprzedawcy docierając na plac. A więc jest to Volkswagen Passat wersja B5.5 FL 2000-2005, Sedan, 2.0 Manual (115 KM) w Ostróda-Kajkowo.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Naprawdę chcesz zadać nam pytanie? Skontaktuj się z naszą infolinią (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), aby omówić z moto2 potrzebne części używane i zapytać nas o to co Ciebie interesuje. Wow, tego nie znajdziesz gdzieś indziej, tak tanie części do Volkswagen Passat wersja B5.5 FL. Chcesz znaleźć części do innego modelu lub rocznika? Wypróbuj serwis moto2.pl i ustaw dane pojazdu oraz podaj części, które potrzebujesz lub zaktualizuj dane widoczne w formularzu powyżej, a zapewne inni sprzedawcy będą mieli dla Ciebie szukane części. Moto2.pl największa w Polsce giełda części samochodowych używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):