Volkswagen Polo III na części Pruchna

Auto na części Volkswagen Polo III 1996, hatchback, 1.4 Manual

+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

można wypełnić obydwa pola

Na części Volkswagen Polo wersja III

rok: 1996
silnik: 1.4 Manual
nadwozie: hatchback
kolor: -
kod lakieru: -
przebieg: -

SPRZEDAWCA

Bascar Bogusława Kabiesz
Spółdzielcza 8
43-523 Pruchna
534 ... pokaż numer

Zadzwoń i dopytaj o dostępność.
Powiedz, że chodzi o część na moto2.pl

Opis pojazdu:
VW POLO 6N 1,4 8V NA CZĘŚCI.SKRZYNIA SPRAWNA 100%,SILNIK 100% SPRAWNY
Proszę o kontakt 534 685 348 lub 515 156 739 , 509 140 736

Podobne auta na części Volkswagen Polo wersja III:


Volkswagen Polo wersja III na części
Niesamowite jest to miejsce, bo znajdziesz tutaj wszystkie części używane do Volkswagen Polo wersja III. W mechaniku, gdy uczyłem się o samochodach mówiło się, że trzeba być niezłym bogaczem, aby kupować nowe części. Dzisiaj wiem, że optymalniej będzie kupić części używane Dostawca części samochodowych używanych Bascar Bogusława Kabiesz sprzeda Ci tanio części samochodowe w miejscowości Pruchna. Na tej witrynie internetowej przedstawia samochód Volkswagen Polo wersja III calutki gotowy na części. Jest to piękny samochód do sprzedaży na pojedyncze części. Tylko moto2 zaoferuje najlepsze części używane do Volkswagen Polo wersja III. Kupujesz karoserię do Volkswagen Polo to znalazłeś się w tym wspaniałym miejscu i punkcie. Stabilny sprzedający Bascar Bogusława Kabiesz nie pozwala sobie na złe opinie i zawsze dba o kontakt z klientem dając bardzo wiele części używanych.
Jak kupić części do Volkswagen Polo?
Wszyscy we wsi wiedzą, gdy trzeba części do Volkswagen Polo to zdecydowanie polecamy skontaktować się z firmą, której dane widać po lewej wyżej w okienku. Czy rozumiesz już, jakie części chcesz kupić? Złóż w formularzu zapytanie o części, a następnie sprzedawca Bascar Bogusława Kabiesz Pruchna sprawdzi czy są na magazynie, a następnie prześle SMS z ofertą i ceną. W serwisie moto2.pl zdobędziesz wiele części do Volkswagen Polo i odbierzesz u oferenta na placu lub z magazynu. Nie można zapomnieć o tym, że moc silnika to 2.0 i wlano do silnika pb. Typ tego pojazdu to hatchback. Mamy przyjemność pokazać tu Volkswagen Polo wersja III 1996, hatchback, 1.4 Manual w Pruchna.

Masz pytanie? Dzwoń 703 500 202
(Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły) Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Czy masz nam coś do przekazania? Wybierz nas i telefonuj na 703 500 202 (koszt połączenia 3,69 PLN brutto/min), a dowiesz się dużo więcej o potrzebnych częściach i uzyskasz informację o cenie i dostępności. O kurka, prawie mi wyleciało z głowy, że tutaj jest sporo tanich części Volkswagen Polo wersja III. Już wiadomo jak wynaleźć części do trafniejszych modeli? Skorzystaj ze strony moto2.pl i podaj dane pojazdu oraz potrzebne części lub zmień dane pojazdu w formularzu powyżej, a na pewno jakiś inny sprzedawca będzie posiadał części, których szukasz. Moto2.pl darmowy serwis ogłoszeń części używanych.


więcej szczegółów (niewymagane):